Kurumsal

Hakkımızda

1992 yılında kurulan şahıs şirketimiz inşaat ve dekorasyon alanında hizmet veren firmamız ülkemizde proje ve danışmanlık sektöründe büyük bir boşluk hissederek kadrosuna kendi alanında istihdam etmiş güçlü ortaklar alarak Biz Group İnovasyon Danışmanlık İnşaat Ltd. Şti. faaliyetini sürdürerek büyümeye devam etmektedir. Aynı zamanda Seyir Mobil Araç Takip Sistemleri hem pazarlama hem de montaj bayiliğini de alarak ülke genelinde birçok önemli projelere ve hizmetlere imza atmakla birlikte danışmanlık anlamında şubeler vererek kurumsallık yolunda emin adımlar atmaktadır.
Biz Group, proje yönetimi ve danışmanlık alanında uzmanlaşmış bir şirkettir. Kurulduğu günden bu yana, müşterilerine kaliteli hizmetler sunarak başarıyla tamamlanan birçok proje ve danışmanlık göreviyle tanınmıştır. Profesyonel ekibi, sektördeki deneyimi ve yenilikçi yaklaşımlarıyla müşterilerin iş süreçlerini iyileştirmeye ve başarıya ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.

Misyon & Vizyon

Biz Group’un vizyonu, müşterilerine değer katmak ve proje yönetimi ile danışmanlık alanında en iyisi olmaktır. Bu vizyon doğrultusunda şirket, güvenilir, etik değerlere önem veren, ve müşteri memnuniyetini odak noktası yapan bir anlayışla çalışır.

Misyonları, müşterilerinin hedeflerini gerçekleştirmelerine rehberlik ederek, stratejik planlama, proje yürütme ve iş süreçlerinde verimlilik artışı sağlamaktır. Yenilikçi çözümler sunarak, sürekli öğrenme ve gelişme anlayışını benimserler.

year-icon

35

+

Yıllık Tecrübe

Proje ve danışmanlık alanında geçen 35 yıl ve tamamlanan on binlerce proje. Sizde Biz Group ailesine katılın ve profesyonel bir firma ile yolunuza devam edin...

Bize Ulaşın

Tanıtım Videomuz

0k

Tamamlanan Proje

0+

Devam Eden Proje

0k

Mutlu Müşteri

0+

Ülke